4. mai 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastehaigla toetusfond kutsub toetama sügavalt enneaegselt sündinud lapsi

Väike Adeele kampaania „Tee väike ime“ plakatil.  Foto: Tallinna lastehaigla toetusfond

Emadepäeval, 8. mail algab SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi iga-aastane heategevuslik kampaania, mille kaudu kutsutakse Eesti elanikke toetama kõige väiksemaid, seekord sügavalt enneaegselt sündinud lapsi.

Heategevusliku kampaania „Tee väike ime“ käigus kogub Lastehaigla toetusfond annetusi rinnapiima analüsaatori ja pastörisaatori ostuks, et täpsemalt määrata emapiima koostis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee