6 mai 2016 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Magdaleena haigla tahetakse tervisekeskuseks ümber ehitada

ITK Magdaleena üksus.  Foto: Raul Mee

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet saatis eile, 5. mail sotsiaalministeeriumisse toetuskirja Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuse renoveerimiseks esmatasandi tervisekeskuseks.

Tervisesüsteemi arendamise osakonna juhi Triin Habichtile saadetud kirjas toob sotsiaal- ja tervishoiuameti juht Vahur Keldrima välja, et ajakohase esmatasandi tõmbekeskuse väljaarendamine võimaldab osutada perearstide nimistutes olevatele elanikele ka vahetut eriarstlikku abi üksuses, kus vastuvõttu teostavad erinevate erialade spetsialistid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee