6 mai 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ministeerium kutsub ITKd taotlema tervisekeskuse investeeringut

Foto: Caro /Scanpix

Sotsiaalministeeriumi ekspert selgitab, et kuna Tallinna kahe linnahaigla projektid ei kavandanud koondumist, jäid need 2007-2013 eurotoetuseta.

ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee kirjutas sel nädalal Postimehe arvamusrubriigis, et kuna valitsuskoalitsiooni ja Tallinna suhted pole viimasel kümnendil just kõige sisukamad olnud, siis on see üks põhjusi, miks Ida-Tallinna Keskhaigla, mis  ravimahu poolest ju sama suur kui PERH, ei ole senimaani saanud ühtegi senti eurotoetust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee