Mirjam Esperk • 25 mai 2016 07:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikumi preemia laureaat on Tiina Talvik

Kliinikumi juhatuse esimees Urmas Siigur ja kliinikumi preemia laureaat Tiina Talvik.  Foto: Andres Tennus

Täna toimuval kliinikumi kevadkonverentsil kuulutati välja selleaastane kliinikumi preemia laureaat. Sellel aastal sai kliinikumi preemia tuntud lasteneuroloog Tiina Talvik.

"Kõik need inimesed, kes viimase 50 aasta jooksul arstiteaduskonnaga on kokku puutunud ja Tiina Talvikut ei tea, on pimedusega löödud, sest teda on raske märkamata jätta," tutvustas selleaastast laureaati kliinikumi juhatuse esimees Urmas Siigur.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee