26 mai 2016 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearstide selts avaldas toetust kliinilistele psühholoogidele

Eesti Perearstide Liidu esinaine Diana Ingerainen.  Foto: Raul Mee/ÄP

Perearstide selts leiab, et kliinilised psühholoogid on sisuliselt iseseisvad tervishoiuteenust osutavad spetsialistid, mis on juba ka tervishoiuteenuste loetelus kajastatud, kajastub kirjavahetuses sotsiaalministeeriumiga.

"Kuivõrd tegemist on iseseisva teenuse osutamisega kindlatel tingimustel (vastav kvalifikatsioon, tõenduspõhised ravijuhised jne), siis Eesti Perearstide Selts toetab kliiniliste psühholoogide lisamist tervishoiutöötajate registrisse," seisab perearstide liidu esinaise Diana Ingeraineni allkirjastatud toetuskirjas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee