30. mai 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haldre: põletavad probleemid seoses praktikaga

VI kursuse kliinilise praktika üldjuhendaja Sulev Haldre.  

Meenutuseks internatuurist, mille mina läbisin 1980ndate alguses. See kestis aasta ja esimesel poolaastal olid ka loengud lisaks praktikale. Paralleelselt hakkas Eestis 1990ndate alguses kasutusele tulema residentuur. Umbes 15 aastat tagasi hakkas kehtima see süsteem, mis kehtib praegugi, rääkis Eesti Arstide Päevadel VI kursuse kliinilise praktika üldjuhendaja Sulev Haldre.

Tudengite soov oli suurendada praktika osakaalu õppes. Arstiteaduse uus õppekava hakkas seda probleemi lahendama ning terve õppetsükkel tuli ringi planeerida, sest praktika lisandumise pärast ei saanud muid aineid vähendada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee