GALERII: Eraarstikeskus Qvalitas avas uue arstikeskuse

Qvalitase uue arstikeskuse avamine.
Qvalitase uue arstikeskuse avamine.

Eesti suurim eraarstikeskus Qvalitas tähistas 20. juubelitning avas Ülemiste Citys ka oma uue arstikeskuse , mis on Qvalitasel juba kuues keskus üle Eesti.

Uues keskuses pakutakse nii töötervishoiu kui ka üldarsti teenuseid ning lähiajal on lisandumas ka taasturavi ja eriarstid.

Ettevõtte tegevjuhi Tõnu Velt sõnul on Eestis palju ettevõtteid, kes täidavad seadust ja tahavad oma töötajatele parimat pakkuda. „Tihti on töötervishoiukontroll mõne inimese ainus terviskontroll ja on palju juhtumeid, kus töötervishoiukontroll on aidanud kiiresti jõuda jälile väga rasketele haigustele. Julgen öelda, et järjest kasvab juhtide arv, kes on aru saanud töötervishoiu kasuteguritest ning kes väärtustavad oma töötajate tervist ja peavad seda elementaarseks osaks töökeskkonnast,“ kommenteeris Velt.

Tulevikku vaadates on töötervishoius peamisteks märksõnadeks taastusravi ja kõik, mis on seotud vaimse tervisega. „Meie statistika järgi kasvab tohutult inimeste arv, kellel on tööstress ja paljud inimesed paraku põlevad ka läbi. Seetõttu on vaimne tervis ja sellega seotud terviseprobleemid oluline valdkond kuhu Qvalitas Arstikeskus panustab. Teiseks oluliseks valdkonnaks on taastusravi, kuna sundasenditest tekkinud terviseprobleemid annavad üha rohkematel ning noorematel inimestel tunda,“ lisas Velt.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.