Lastehaigla valis kõige lapsesõbralikumad töötajad

Lastehaigla füsioterapeut Juta Lusti.
Lastehaigla füsioterapeut Juta Lusti.

1. juunil autasustati lastehaigla kõige lapsesõbralikumaid töötajaid ning abilinnapea Merike Martinson andis Laste Vaimse Tervise Keskusele üle trenaþöörid

Lastekaitsepäevaaktusel 1. juuni hommikul teati teatavaks kõige lapsesõbralikumad töötajad 2016, kelleks on Kesklinna Lastepolikliiniku õde Olga Koemets, lastehaigla füsioterapeut Juta Lusti ning klienditeenindaja Natalia Malikova.

Lapsevanemad said haiglat ja selle töötajaid hinnata käesoleva aasta algusest läbi viidavas rahuloluuuringus, laureaatide valimisel arvestati ka kaastöötajate ja kolleegide ettepanekuid.

Aktusel pidas kõne Andres Aru, Õiguskantsleri kantselei laste ja noorte õiguste osakonna juhataja ning abilinnapea Merike Martinson.

Auhinnafondi kogusumma 750 eurot läks jagamisele kolme laureaadi vahel.

Lastekaitsepäeva puhul andis doktor Merike Martinson Laste Vaimse Tervise Keskuse spordisaalis üle ka ellips- ning jalgrattatrenazhööri, millel saavad trenni teha nii patsiendid kui töötajad. Raha selle ostuks kogunes abilinnapea palgast tehtud regulaarsetest annetustest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.