9 juuni 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hormonaalset tasakaalu kahjustavad kemikaalid tõid lahkheli

Foto: Internet

Euroopa Parlamendi liikmed mõistavad hukka Euroopa Komisjoni venitamise teaduslike kriteeriumite avalikustamisega.

Kolmapäeval, 8. juunil vastu võetud resolutsioonis mõistsid parlamendi saadikud hukka Euroopa Komisjoni venitamise UNEP/WHO poolt globaalseks ohuks peetavate hormonaalset tasakaalu segavate kemikaalide tuvastamiseks vajalike teaduslike kriteeriumite avaldamisega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee