Pressiteade

Ortodontiakeskus jätkab Unimed Ühendatud Kliinikute nime all

Ortodontiakeskus asub Tallinnas uues büroomajas Lelle t Järvel.
Ortodontiakeskus asub Tallinnas uues büroomajas Lelle t Järvel.

Tänasest tegutsevad Ortodontiakeskus, unekeskus, hambakliinik, eriarstide vastuvõtud ja päevakirurgia osakond Unimed Ühendatud Kliinikute nime all.

Unimed Ühendatud Kliinikud tegevjuhi Marja-Liisa Alopi sõnul loob ühise katusbrändi all tegutsemine head võimalused kliinikutevaheliseks koostööks, parimate praktikate jagamiseks ning erialaseks arendustööks.

“Keeruliste ravijuhtumite puhul teevad tervisemure algpõhjuseni jõudmiseks koostööd meie eri valdkondade spetsialistid. Ravi elluviimisel teeme keerukama haiguslooga patsiendile personaalse, tema elurütmi arvestava raviplaani ja toetame teda selle täitmisel,” selgitab ta Unimedi kliinikute toimimispõhimõtteid.

Alop lisab, et kõikides kliinikutes on kasutusel ka patsientide andmeid koondav ühine tarkvara, mille ristkasutuseni lähitulevikus jõutakse.

“See võimaldab meil ära jätta patsiendi jooksutamise ühest kohast teise ja topelt dokumentide loomise. Patsiendi kogu haigusloo saab tulevikus kompaktselt välja võtta ühest kohast, paikneb ta siis Tallinnas, Tartus või mujal Eestis,” toob Alop veel ühe näite koostööga saabuvatest hüvedest.

Unimed Ühendatud Kliinikud on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimed Ühendatud Kliinikud alla kuuluvad Ortodontiakeskus, unekeskus, hambakliinik, eriarstide vastuvõtud ja päevakirurgia osakond.

Unimedi kliinikud tegutsevad Tallinnas, Tartu, Pärnus ning veel üheksas väiksemas asukohas üle Eesti.

Unimed Grupis on tööl kokku 82 arsti ning 95 muu meditsiinilise haridusega spetsialisti. Kokku töötab grupis 276 inimest.

Ettevõte ajalugu ulatub aastasse 1994, mil asutati esimene meie gruppi kuuluv kliinik. Grupi omanikeks on juhtkonna liikmed ning alates 2015. aasta lõpust ka investeerimisfirma BaltCap.

 

Lisa kommentaar

  • Pressiteade

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.