Violetta Riidas • 28 juuni 2016 09:20
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

IVKH, Narva haigla ja TÜK sõlmisid koostööleppe

Foto: ERR

Kolm haiglat sõlmisid Narvas täisväärtusliku arstiabi jätkamiseks koostöölepingu.

Ida-Viru keskhaigla, Narva haigla ja Tartu Ülikooli kliinikum sõlmisid täna koostööleppe, millega kindlustatakse ambulatoorne arstiabi Narva haiglas 2030. aastani. Leping lähtub haigekassa soovitustest erinevalt meditsiinilisest loogikast ja patsientide huvidest, mitte geograafilise kättesaadavuse põhimõttest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee