1 juuli 2016 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool toob õed tagasi tervishoidu

Foto: Caro /Scanpix

Täna, 1. juulil, algab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu 67) vastuvõtt Sotsiaalministeeriumi poolt rahastatavasse õppesse „Õed tagasi tervishoidu“. Projekti eesmärk on tuua Eesti tervishoidu tagasi õdesid, kel on õendusalane haridus, kuid kes ei ole kantud tervishoiutöötajate registrisse. Registreerimine õppesse toimub 1. juulist-15. augustini.

„Tallinna Tervishoiu Kõrgkool viib projektipõhist kursust „Õed tagasi tervishoidu“ läbi juba teistkordselt. Eelmisel aastal läbisid kursuse 21 õde, kes sooritasid õppe lõppedes õe registrieksami ning said sellega õiguse alustada tööd õena. Kuna eelmise kursuse vastu oli suur huvi, siis annab see kindluse, et taolist kursust on jätkuvalt vaja, et tuua seeläbi tervishoidu tagasi õdesid, kes on pikemat aega olnud seotud mõne teise sektoriga ning ei kuulu õena tervishoiutöötajate registrisse,“ ütles kõrgkooli õenduse õppetooli juhataja Kristi Puusepp. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee