29. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustab ligi 400 tulevast tervishoiutöötajat

Õed õppetööl. Keskel (mustas särgis) Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli juht Ülle Ernits.  Foto: Andres Haabu

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustab suve lõpul õpinguid 378 uut õppurit, neist 175 õe põhiõppe erialal.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis toimuvad 2016/2017 õppeaasta avaaktused tänavu kolmes linnas: 29. augustil Tallinnas (Kännu 67), 30. augustil Kohtla-Järvel (Lehe 12) ja 31. augustil Haapsalus (Jaama 17). 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee