Kadi Heinsalu • 18 juuli 2016 06:12
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vaatamata kahjumile väiksed dividendid

Kirurgiakliiniku juhid Tiit Meren (vasakul) ja Andrus Loog.  Foto: ÄP: Meeli Küttim

Taastava Kirurgia Kliinik AS oli küll teist aastat järjest kahjumis, kuid varasemate aastate kasumi arvelt saavad omanikud siiski kokku 30 000 eurot dividende.

Ettevõttel on varasemate aastate kasumi arvelt võimalik maksta suuremaidki dividende, sestap samuti 30 000 eurot dividende maksti aasta varem, kui kahjum on veelgi suurem. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee