Riikliku lepitaja kohale alles kaks kandidaati

Riikliku lepitaja kt Henn Pärn.
Riikliku lepitaja kt Henn Pärn.

Selle kuu algul viis konkursikomisjon riikliku lepitaja kohale kandideeriva kahe inimesega läbi vestlused ja uus lepitaja selgub ilmselt septembris.

Riikliku lepitaja kt Henn Pärna asemele soovis kevadel kandideerida 25 inimest, kellest suveks oli sõelale jäänud kuus kandidaati.

Augusti alguses viis komisjon kahe kandidaadiga läbi vestluse. Sotsiaalministeeriumist öeldi, et konkursikomisjon jätkab kandidaatide osas arutelusid septembri esimeses pooles ja aruteludele järgnevalt peaksid sündima otsused konkursi lõpptulemuse kohta. 

Konkursi teises voorus sooritasid riikliku lepitaja kandidaadid personali värbamisfirma Tripod vaimse võimekuse ja juhi isiksuse testid. Samuti viis Tripodi personalikonsultant läbi intervjuu ja taustauuringu ning andis konkursikomisjonile nii testide kui intervjuude tulemustest ülevaate.

Riikliku lepitaja konkursi kuulutas välja sotsiaalministeerium. Konkursikomisjon on kolmeliikmeline ning sellesse kuuluvad sotsiaalministeeriumi esindajana tervise- ja tööminister, tööandjate keskliidu esindaja ja ametiühingute keskliidu esimees.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.