Kõrgetasemeline Austraalia töörühm korraldab Regionaalhaiglas koolituse

26.-30. septembrini toimub Regionaalhaiglas anestesioloogiakliiniku juhi doktor Valdo Toome eestvedamisel Austraalia Critical Care Research töörühma (CCRG) meeskondlik koolitus "Trahheostomeeritud patsiendi multidistsiplinaarne käsitlus".

Koolitajateks on maailmas tunnustatud juhtivad spetsialistid Austraaliast prof. John Fraser, Anna-Liisa Sutt, Melannie Edwards ja Oystein Tronstad. Koolitus põhineb trahheostomeeritud patsiendi tervikliku käsitluse innovatiivsetele uuringutulemustele, annab süsteemseid teoreetilisi teadmisi ning praktilisi oskusi arstidele, õdedele, füsioterapeutidele ja logopeedidele.

Koolitusel kasutatakse uuenduslikku lähenemist erinevate meeskonnaliikmete ühendamiseks läbi juhtumipõhiste arutelude, analüüside ja lahenduste. Teoreetilised teadmised kinnituvad praktiliste oskustega Eesti suurima haigla kliinilises keskkonnas. Kompetentsikoolitus toimub Regionaalhaigla Mustamäe korpuses ruumis X2066-67. Koolituse maht on 40 tundi ning koolitus toimub inglise keeles.

Täpsem info ning registreerumine Regionaalhaigla koolitustalituse lehel.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.