PERH kohtus streigipäeval juhikandidaatidega

Ühispilt Tõnis Alliku toetuseks.
Ühispilt Tõnis Alliku toetuseks.

Eile toimus Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu koosolek, kus kohtuti uue juhatuse esimehe kandidaatidega. Kohtumiste juurde kutsuti ka haigla juhatuse liikmed ja kaks kliinikujuhatajate esindajat.

Kohtuti kolme lõppvooru valitud kandidaadiga ja otsustati jätkata läbirääkimisi kahe kandidaadiga. Nõukogu loodab valiku langetada järgmisel nõukogu koosolekul.

„Sõelale jäänud kandidaadid on väga tugevad ja seejuures erineva tausta ja oskustega,“ ütles nõukogu esimees Marika Priske. „Nõukogu valik, kelle kogemused ja tugevused viiksid Regionaalhaiglat parimal viisil edasi, ei ole kerge“.

Kokku laekus Regionaalhaigla juhatuse esimehe kohale 15 sooviavaldust. Esimeses voorus valis nõukogu välja seitse inimest, kes juhatuse esimehe konkursil jätkasid. Appi võeti personaliotsingufirma, kes aitas täpsemalt kaaluda kandidaatide sobivust. Personalifirma kohtus kandidaatidega, viis läbi testid, tegi taustuuringu ja intervjueeris soovitajaid. Personalifirma hinnangutele tuginedes valiti lõppvooru kolm haiglajuhiks sobivaimat kandidaati.

Uue juhatuse esimehe valimiseni täidab juhatuse esimehe ülesandeid Regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst dr Andrus Remmelgas.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.