Violetta Riidas • 28. september 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Venemaal kardetakse sel aastal grippi AH3N2

Foto: TASS/All Over Press/Vida Press

Sel aastal võib Venemaale saabuda gripi „Hongkongi“ variant AH3N2, teatas pressikonverentsil Venemaa föderaalne tarbijakaitse ja inimeste heaolu järelevalveteenistuse Rospotrebnadzori juht Anna Popova.

„Mis meid väga ärevaks teeb, on see, et on muutunud gripi AH3N2 tüvi, eelmisel aastal oli see 2013. aasta "Šveitsi" oma, sel aastal on see "Hongkongi" variant. See ei kulge eriti kergelt ning sel aastal tuleb see uues variandis prognooside järgi põhjapoolkerale ja Venemaale,“ vahendas Delfi Popova TASS-ile öeldut.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee