Triin Tabur • 4 oktoober 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meedikute lahkumine tõmbab tuure maha

Otsib tööd.  Foto: Scanpix/Phovoir

Augusti lõpu seisuga on Eestist väljaspool töötamiseks tarvilikud dokumendid küsinud terviseametilt 50 tervishoiutöötajat, neist 18 arsti ja 24 õendustöötajat.

Väljarände numbrid on langenud viimased neli aastat. Kui 2012. aastal oli välismaale tööle mineku mõtet veeretavaid tervishoiutöötajaid kokku 389, siis edasi 2013. aastal juba 303, 2014. aastal 190 ja mullu 144.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee