Triin Tabur • 11. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiutöötajate lahkumine vähenes enam kui poole võrra

Arst.  Foto: Scanpix/Caro

Aastal 2016 küsis terviseametist välismaal töötamiseks vajalikud tõendid 66 tervishoiutöötajat, neist 28 olid arstid.

Enim dokumente võtsid välja üldmeditsiini arstid - kokku kaheksa, lisaks neli radioloogi, kolm anestesioloogi ja perearsti, kaks gastroenteroloogi, silmaarsti, psühhiaatrit. Samuti plaanis välismaale tööle minekut üks ortopeed, pediaater, uroloog ja sisehaiguste arst.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee