Uudised
Ainult tellijale

Valvere: vahel on topeltuuringud vajalikud

Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja doktor Vahur Valvere.  Foto: Marko Mumm/ÄP

Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia-ja hematoloogiakliiniku juht ja arst Vahur Valvere ütleb, et radioloogiliste uuringute kvaliteet on aastatega paranenud, mistõttu ei ole see enam dubleerimise põhipõhjus.

Kuidas Teie hindate, kas topeltuuringute kaotamine lahendaks rahaprobleemi meditsiinis?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee