Marje Oona: oma tööd olen saanud teha rõõmuga!

Dr Marje Oona.
Dr Marje Oona.

TÜ kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja ja peremeditsiini dotsent Marje Oona ütleb, et töö täienduskeskuses ja peremeditsiini õppetoolis ei ole talle kunagi olnud koorem ega vaev ja arstiteaduskonnas on hea töötada.

Marje Oona pälvis sel aastal Tartu ülikooli arstiteaduskonna medali pühendunud ja eduka töö eest täienduskeskuse juhtimisel.

Tuli selline tunnustus ja tähelepanu Teile üllatusena või anti varem juba aimu, et olete n-ö kandideerimas medalile? Mis tundega selle teate vastu võtsite?

Sellest uudisest teada saamine tegi ikka väga suurt rõõmu! Tartu Ülikooli arstiteaduskonna medali pälvimine on au, mida ei osanud küll oodata ega ennustada.

Seda pean küll ütlema, et oma tööd olen saanud teha rõõmuga. Töö täienduskeskuses ja peremeditsiini õppetoolis ei ole mulle olnud koormaks ega vaevaks ja Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas on hea töötada.

Siinkohal väga suur tänu suurepärase ja viljaka koostöö eest kolleegidele täienduskeskusest,  Marika Rosenthalile ja Virve Einpaulile ning täienduskeskuse eelmisele juhile, dotsent Pille Tabale.

Millised on Teie suurimad väljakutsed olnud kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhina? 

Põnevamad tööülesanded on tõesti seotud e-koolituste korraldamisega, nii pereõdede farmakoloogia täiendõpe kui ka toitumise alased e-koolitused koostöös Tervise Arengu Instituudiga, samuti vaktsineerimise alaste e-koolituste tegemine.

Suureks väljakutseks on olnud töövõimereformiga seotud ekspertarstide koolituste korraldamine ja läbiviimine koostöös Eesti Töötervishoiuarstide Seltsiga, sotsiaalministeeriumiga, töötukassaga.

Õdede farmakoloogia täienduskursus on kenasti käima läinud, millised on keskuse juhi uued väljakutsed näiteks 2017. aastal?  

Selgeltnägija ma ei ole ja kõiki väljakutseid kindlasti ette näha ei oska, aga üldisteks väljakutseteks on arstide täienduskoolituse korraldamine praegusel infoajastul ja erialase enesearengu toetamine.

Sel reedel annab meditsiiniteaduste valdkonna dekaan Margus Lemberi pidulikul vastuvõtul üle Tartu ülikooli arstiteaduskonna medalid dotsent Sulev Haldrele pühendunud töö eest üliõpilaste õpetamisel ning kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhatajale ja peremeditsiini dotsendile Marje Oonale pühendunud ja eduka töö eest täienduskeskuse juhtimisel.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.