Oona: Lõppeva aastaga oleks patt mitte rahule jääda

Kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja, peremeditsiini dotsent Marje Oona.
Kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja, peremeditsiini...

Tallinna Perearstide Seltsi poolt Aasta Tegija tiitliga pärjatud TÜ kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja ja peremeditsiini dotsent Marje Oona on lõppeva aastaga igati rahul.

Oona: "Lõppeva aastaga oleks patt mitte rahule jääda, sest tööpuudust ei olnud: oli töörõõmu patsientide ravimisest, koostööst kolleegidega, üliõpilaste ja residentide õpetamisest kui ka täiendkoolituste korraldamisest. Lisaks oli sellel aastal palju õnne – õnn pälvida Tartu Ülikooli arstiteaduskonna medal, õnn pälvida Tartu Ülikooli hea õpetamise grant, õnn osaleda nii Arvamusfestivalil kui ka Kuldvillaku heategevuslikus saates TÜ Kliinikumi lastefondi toetuseks. Ja kirsiks tordil – kolleegide tunnustus Tallinna Perearstide Seltsilt! 

Algavalt aastalt ootan, et me ei kukuks tõepõhjatuse sohu, vaid tõenduspõhine meditsiin oleks ikka au sees. Ning et inimestel oleks varasemast vähem tervisemuresid ja nad ise võimalikult hoiaksid oma tervist. Ja et ma ise ei muutuks oma töödes ja tegevustes ükskõikseks, et töö pakuks ikka rõõmu ja väljakutset."

Marje Oona on Tartu Ülikooli peremeditsiin dotsent ja vanemteadur, Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini täienduskeskuse juhataja, Ülikooli Perearstikeskuse perearst.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.