Uudised
Ainult tellijale

Galerii: KNK-arstid harjutasid seminaril uusi ravimeetodeid

Kõrva-nina-kurguarstid harjutasid mitmeid uusi kõriga seotud probleemide ravimeetodeid.  Foto: ITK

Ida-Tallinna Keskhaiglas toimus möödunud nädala lõpus ainulaadne seminar, mille käigus harjutasid kõrva-nina-kurguarstid Eestist, Soomest, Lätist ja Venemaalt oma ala tippude juhendamisel erinevaid kõriga seotud protseduure.

Hääle ja kõriga seotud mured on Eestis üsna levinud. Hääle kähedus, väsimine, katkemine ja häälekõrguse muutused on ühed näited sagedasematest kaebustest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee