Uudised
Ainult tellijale

Lapsdiabeetikute ravi muutub osaliselt kallimaks

Veresuhkru mõõtmine lapsel.  Foto: Scanpix/PantherMedia

Haigekassa andis teada, et tuleval aastal tõstetakse hüvitatavate glükoosisensorite kogust lapsdiabeetikutele ja hüvitamise loetellu lisatakse insuliinipumba saatja komplekt. Lapsdiabeetikute ühingu esindaja sõnul on selle hea uudise juures aga rahaliselt kahjulik konks, mida haigekassa ei rõhuta.

Nimelt, kui varem andis haigekassa teatud tarvikutele 90%lise soodustuse, siis uuest aastast vaid 50%lise.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee