Triin Tabur • 6 november 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Menetluse pikkuse taga on põhjalikkus

Foto: Andres Haabu

Meditsiiniseadmele soodustuse andmise menetluse aeg peab olema piisav, et võimaldada nii haigekassal kui ka erialaseltsil läbi viia põhjalik analüüs seadmete hüvitamise põhjendatuse kohta.

Menetluse jooksul hinnatakse iga seadet põhjalikult, kinnitab haigekassa peaspetsialist Ivika Leik. “Kõigi taotluste menetlusel jälgitakse kinnitatud ajakava ja hinnatakse taotlust põhjalikult. Kiirotsuseid ei tehta,” rõhutab Leik. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee