Uudised
Ainult tellijale

Pildid: ITK sünnitusmajas tähistati enneaegse sünni päeva

Estonian Voices.  Foto: ITK

Neljapäeval, 17. novembril tähistati rahvusvahelist enneaegse sünni päeva, mille eesmärk on juhtida tähelepanu enneaegsuse olemusele ja sellega seotud probleemidele.

 Ida-Tallinna Keskhaigla neonatoloogia osakonna juhataja doktor Pille Andressoni sõnul on väga tähtis juhtida tähelepanu sellele, et tegemist ei ole pelgalt enneaegsete laste, vaid enneaegse sünni päevaga. „On väga oluline, et me tunnustaksime, toetaksime ja julgustaksime ka nende laste, kes on sündinud siia ilma pisut liiga vara, vanemaid ja lähedasi,“ selgitas Andresson.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee