Mirjam Esperk • 4 detsember 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearstid: eesmärk on kaheksa tundi

Perearstide Seltsi juhatuse esinaine Diana Ingerainen.  

Perearstid on juba aastaid pidanud läbirääkimisi, et neid rahastataks sarnaselt teistele arstidele seitsme tunni asemel kaheksa tunni alusel. Seni pole tulemuseni jõutud.

Eesti Perearstide Seltsi (EPS) juhi Diana Ingeraineni sõnul tegi selts juba aastaid tagasi haigekassale ettepaneku rahastada perearste sarnaselt teiste arstidega kaheksa tunni ulatuses senise seitsme asemel, sest kõigi arstide rahastamine peaks olema võrdsetel alustel. “Nii haigekassa kui ka sotsiaalministeerium teavad, et perearste rahastatakse koefitsiendiga 0,8, aga ei ole nõus tekkinud olukorda lahendama,” nentis Ingerainen. Tema sõnul tuuakse alatasa põhjuseks ressursi nappust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee