Violetta Riidas • 16 detsember 2016 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valga haigla läheb veel sel aastal Kliinikumile

Foto: Postimees/Scanpix

Vabariigi Valitsus andis oma eilsel istungil tervise- ja tööministrile volituse sihtasutuse Tartu Ülikooli Kliinikumi kaudu osaluse omandamiseks aktsiaseltsis Valga Haigla

Tervise- ja tööministrit volitatakse asutajaõigusi teostava isikuna otsustama sihtasutuse Tartu Ülikooli Kliinikum kaudu osaluse omandamine aktsiaseltsis Valga Haigla. Haiglate vahelise tehingu planeeritav kuupäev on 27. detsember 2016. a.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee