Triin Tabur • 15 veebruar 2017 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERHil jagub arste ka tütarhaiglate toetamiseks

Agris Peedu, PERHi juht.  Foto: ÄP/Raul Mee

Kui Ida-Viru keskhaiglal oleks veebruari seisuga tööd pakkuda enam kui tosinale arstile, siis Põhja-Eesti Regionaalhaiglas hetkel arstidele avalikult vabu töökohti ei olegi.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) juhatuse esimees Agris Peedu ütleb, et võrgustumise üks osa on kindlasti, et suurhaigla arstid käivad võrgustunud haiglates visiite tegemas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee