Violetta Riidas • 20. detsember 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinn tunnustas parimaid tervishoiutöötajaid

Foto: Meeli Küttim

Reedel, 16. detsembril toimus raekojas Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni vastuvõtt pealinna parimatele tervishoiutöötajatele.

Tänukirjadega tunnustati kuutteist tänavu aasta parimat arsti, õde ja teisigi meditsiiniga seotud töötajaid. Merike Martinsoni sõnul on tublisid muidugi kümneid kordi rohkem: „Arstid, õed, kiirabiautode juhid ja teised on 24 tundi ööpäevas valvel meie tervise nimel. Aga kõige tublimaid iseloomustab seegi, et lisaks oma ametitööle ollakse väga aktiivsed ka oma eriala ning tervislike eluviiside propageerimisel.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee