Violetta Riidas • 21. detsember 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Talving: See on noorim ellujääja

Kriitilise hetkel oli operatsiooni ajal lubatud rääkida ainult kolmel arstil.  Foto: Erakogu

Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse jõudis möödunud aasta jõulude ajal koomaseisundis 16kuune poiss, kellel polnud ühtegi nähtavat vigastust. Poiss on teadaolevalt kõige noorem tömbi südamevigastusega patsient maailmas.

23. detsembri hommikul olid kaksikud oma Maardu kodus varakult ärkvel. Kell seitse patseerisid jõnglased mööda tuba. Timurile jäi silma klaasplaadiga laud toas. Poiss upitas end lauale. Klaasplaat nihkus ja kukkus lapsele peale. Poiss jäi teadvusetult põrandale lebama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee