Triin Tabur • 5 jaanuar 2017 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Gripihooaeg on nõudnud nelja inimese elu

Kõik sel gripihooajal grippi surnud patsiendid olid vanuses üle 70 ja kuulusid riskirühmadesse, keegi neist polnud vaktsineeritud.   Foto: Andras Kralla

Kolme haigla andmetel on sel gripihooajal surnud gripi tõttu neli inimest, kõik vanuses üle 70 ja kuulusid riskirühmadesse, keegi neist polnud vaktsineeritud.

Aasta viimasel nädalal pöördus ülemiste hingamisteede viirusnakkuste tõttu Eestis arstide poole 6087 haigestunut, neist 46,8 protsenti olid lapsed, teavitas terviseamet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee