Uudised
Ainult tellijale

Kaugelt tulevale asendajale tuleb maksta kopsakat lisatasu

Foto: Scanpix/Caro

Perearstil tuleb oma asendajale sõltuvalt tema elukohast ja töökohast maksta palgale lisaks ka kaugustetasu 593 kuni 1167 eurot.

Tasu kokkulepped näevad ette, et asendust saav perearst kohustub asendust pakkuvale arstile maksma minimaalse töötasuna 10.83 eurot tunnis ja õele 5.90 eurot tunnis, selgub terviseameti andmetest. Kokkuleppel võib tunnitasu olla ka suurem, kuid see peab olema kirjalikult fikseeritud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee