Virkebau võidakse ametisse kinnitada märtsist

Riikliku lepitaja kandidaat Meelis Virkebau.
Riikliku lepitaja kandidaat Meelis Virkebau.

Riikliku lepitaja kandidaat Meelis Virkebau sõnas, et ta on küll kandidaadina välja valitud, kuid valitsus teda ametisse kinnitanud veel pole.

„Number üks on see, et konkursikomisjon valis mind kandidaadiks, aga valitsus pole mind ametisse kinnitanud,“ rääkis Meelis Virkebau. „Kui mind tõesti ametisse kinnitatakse, siis saaks see olema kusagil märtsi alguses,“ selgitas ta.

Kas meedikute töötüli on tema ametiajaks lahenduse leidnud? „Ma loomulikult loodan, et Henn teeb oma töö ilusti ära, et mul lihtsam oleks,“ muigas Virkebau, kuid täpsemalt ta sel teemal spekuleerida ei soovinud.

Senine lepitaja Henn Pärn on avaldanud soovi pensionile jääda, kuid mitte enne meedikute uut kollektiivlepet. Nüüd on töörahu siiski katkenud, sest lepe on sõlmimata.

25 kandidaadi seast valitud Meelis Virkebaul (sündinud 1957) on ka ametiühingute toetus ja seni on ta juhtinud rõiva- ja tekstiililiitu. Rohkem on ta tuntud tööstusjuhina, kuna juhtis omal ajal nii Balti kui ka Kreenholmi manufaktuure. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.