Uudised
Ainult tellijale

Trump plaanib vaktsiinikomisjoni juhiks skeptikut

Vaktsineerimine.  Foto: Scanpix/Caro

Vaktsiiniskeptik Robert F. Kennedy Jr., kes on väitnud, et vaktsineerimine on seotud autismi tekkega, on Donald Trumpi võimalik kandidaat vaktsineerimiskomisjoni esimehe ametikohale.

Trumpi 10. jaanuari kohtumine Kennedyga läks viimase sõnul väga hästi ning ametisse astuv president palus tal hakata vaktsiinidega seotud komisjoni esimeheks, vahendas Postimees väljaannet The Atlantic.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee