Triin Tabur • 12 jaanuar 2017 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aluseta retsepte väljastanud Pärna võib arstina jätkata

Narkomaani ravimitega varustanud perearst Maire Pärna kohtuistung 2013. aasta aprillis Liivalaia kohtumajas. Tehti kokkuleppemenetlus.  Foto: ÄP/Erik Prozes

Terviseameti tervishoiuosakonnast kinnitati, et narkomaanidele alusetult ravimiretsepte väljastanud perearst Maire Pärna tegutsemisõigust saab üksnes kohus lisakaristusena ära võtta, aga ei teinud seda.

Terviseamet saab peatada arsti registreeringu, kui talle on tehtud ettekirjutus ja seda kuni ettekirjutuse täitmiseni, kuid mitte kauemaks kui 1 aasta.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee