Violetta Riidas • 24. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lepitaja saatis ettepanekud laiali

Riiklik lepitaja Henn Pärn.  Foto: Erik Prozes/ÄP

Riikliku lepitaja kt Henn Pärn saatis ettepanekud osapooltele välja ja peab märgiliseks õdede rolli tähtsustamist.

Henn Pärn ei taha osapooli survestada ja ettepanekute sisu sügavuti tutvustada, kud ütles, et märgilisena tuleks siiski ära mainida õe rolli väärtustamine. "Soovime õdede osatähtsust suurendada ja seda ka läbi palga tõstmise, mis järgmisest aastast hakkaks olema 60% arsti palgast, nagu see juba aastaid tagasi sai eesmärgiks võetud," ütles Pärn. Ta lisas, et õdede palk tõuseb juba sel aastal üle 1000 euro piiri. "Õdede roll tervishoius on pidevalt suurenenud ja ka nende haridus on järjest paranenud," sõnas Pärn. Samas moodustab näiteks hooldaja palk juba praegu 60% õe palgast ja seda hoitakse ka järgmisel aastal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee