Ainult tellijatele
Autor: Kadi Heinsalu • 9. veebruar 2017
Ainult tellijatele

Kollektiivleping kehtib edasi?

Arstide liidu president Lembi Aug
Autor: ÄP: Raul Mee

Sotsiaalministeeriumil puudub info selle kohta, kas kollektiivleping on üles öeldud. Kui see pole üles öeldud, on see muutunud tähtajatuks, leiavad sealsed juristid. Arstide liidu juht selle väitega ei nõustu.

Juristid sotsiaalministeeriumis toetuvad kollektiivlepingu seaduse § 11 lg 5. See ütleb, et kollektiivlepingu tähtaja möödumisel loetakse, et kollektiivleping on muutunud tähtajatuks, kui kumbki kollektiivlepingu pool ei teata vähemalt kolm kuud enne kollektiivlepingu tähtaja möödumist kirjalikult teisele poolele, et ta ei soovi lepingu pikenemist.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Mu.ee toetajad:
Kadi HeinsaluMeditsiiniuudiste peatoimetajaTel: 6670 451
Violetta RiidasMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 454
Margot VentMeditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 446
Triin Tabur Meditsiiniuudiste toimetajaTel: 6670 455
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862
Hanna SultsMeditsiiniuudiste sündmuste projektijuhtTel: 6670 385
Maarja KõrvMeditsiinimeedia müügijuhtTel: 5257708