Violetta Riidas • 26. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Allikvee: Haigekassa miinus määrab, kuidas patsiendid eriarsti juurde saavad

Foto: Terje Lepp

ETV saade "Suud puhtaks" arutles sel nädalal tervishoiusüsteemi ja eriarstiabi kättesaadavuse üle. Stuudios olid esindajad Haigekassast, Sotsiaalministeeriumist, Eesti Haiglate Liidust, Eesti Perearstide Seltsist, Patsientide Liidust, Tervise Arengu Instituudist ja mujalt.

Ida-Tallinna Keskhaigla juhi Ralf Allikvee sõnul määrab haigekassa eelarve puudujääk ära arstide töö tulemi ja selle, kuidas patsiendid eriarsti juurde saavad, vahendas ERR Uudised.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee