30 jaanuar 2017 09:25
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuringu tulemused: Rahulolu töötasuga on kasvanud

Foto: pi

Töötajate rahulolu töötasuga on kasvanud koos palganumbriga, näitavad Palgainfo Agentuuri tööturu- ja palgauuringu värsked tulemused.

Kui kaks aastat tagasi oli oma töötasuga rahul viiendik uuringus osalenud töötajatest (20%), siis 2016. aasta sügisel oli rahulolevaid töötajaid üle kolmandiku (36%). Kaks aastat tagasi ei olnud oma töötasuga rahul üle poolte töötajatest (57%), 2016. aasta lõpul oli töötasuga rahulolematuid 40%, kirjutab sekretär.ee.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee