Uudised
Ainult tellijale

Residentuuri välismaal läbimine viidi kooskõlla praktikaga

Foto: Publicdomainpictures.net

Tänasest jõustus residentuuri korralduse määruse muudatus, mille kohaselt võib Tartu Ülikool põhjendatud juhul nimetada residentuuri baasasutuseks ka väljaspool Eestit asuva tervishoiuteenuse osutaja. Sellega viiakse õigusruum kooskõlla praktikaga.

„Kuigi juba praegu läbitakse arsti- või hambaarstiõppe järgselt erinevaid residentuuri tsükleid sageli välismaal, oli see reguleeritud vaid ülikooli eeskirjades. Nüüdsest võib Tartu ülikool nimetada residentuuri baasasutuseks ka väljaspool Eestit asuva tervishoiuteenuse osutaja, kui näiteks arst-resident seda soovib,“ ütles tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee