Uudised
Ainult tellijale

Hiiumaa haigla jaoks lahendusi veel ei paista

Hiiumaa haigla.  Foto: Meeli Küttim/ÄP

Kuigi me ei tea veel, milliseid konkreetseid erilahendusi majandusraskustes sipleva Hiiumaa haigla jaoks välja pakutakse, on lootust, et raha leiab kuskilt ikka.

Hullemini on inimestega, st arstidega. Pärast seda kui hulk väga pika, isegi ehk liiga pika töökogemusega Hiiumaa haigla arsti pensionile saadeti, käivad haiglas valves PERHi arstid mandrilt. Ühest küljest on see haiglale väga kulukas, teisalt võib arst tulekust ka keelduda, kui see talle ei sobi, kirjutab Hiiu Leht juhtkirjas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee