Triin Tabur • 27 aprill 2017 11:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hiiumaa haigla ainus mullune investeering oli kušett

Hiiumaa haigla.  Foto: Meeli Küttim/ÄP

SA Hiiumaa Haigla kahjumiks kujunes 2016. aastal 206 000 eurot, mida on umbes 107 000 euro võrra rohkem kui aasta varem. Ainus investeering tehti läbivaatuskušetti.

SA Hiiumaa Haigla kahjumiks kujunes 2016. aastal 205,8 tuhat eurot. 2015.aastal 98,5 tuhat eurot, uid siis sai haigla sotsiaalministeeriumilt 100 000 eurot erakorralist toetust, mida mullu enam ei tulnud.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee