Mirjam Esperk • 3 veebruar 2017 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti tihendab koostööd Moldovaga

Eesti delegatsioon Moldova Republican Clinical Hospitalis.  Foto: ITK

Eelmise aasta lõpus külastas Eesti tervishoiutöötajate esinduslik delegatsioon Moldovat. Klastri Medicine Estonia eestvedamisel toimunud visiidi eesmärk oli luua võimalusi Eesti meditsiiniteenuste ekspordiks Moldovasse ning tihendada kontakte Eesti ja Moldova arstide-õdede ja tervishoiukõrgkoolide vahel.

„Moldova on meile sobiv partner – nad teavad ja usaldavad Eesti meditsiini ning on koostööle väga avatud. Leppisime kokku arstide vastastikused praktiseerimised, mis toimuvad juba käesoleval aastal. Samuti leidis endale hea partneri Tallinna Tervishoiukõrgkool,” selgitas Medicine Estonia juhatuse liige ja Ida-Tallinna Keskhaigla turundusjuhi Inge Suder visiidi tulemusi. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee