Triin Tabur • 17 veebruar 2017 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Marko Murruste pakub ravitüsistuste hüvitamiseks kuut astet

Foto: pixabay.com

Suurim risk patsiendi meditsiinilise menetluse normaalsest kulust kõrvalekaldeks on invasiivses meditsiinis, eriti kirurgilistel operatsioonidel, selgub TÜ Kliinikumi arsti Marko Murruste analüüsist.

Meditsiiniliste tüsistuste tõenäolist arvu Eestis prognoosida ei saa, leiab Marko Murruste mullu sügisel valminud uuringus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee