Mirjam Esperk • 20 veebruar 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pediaater on asendamatu spetsialist

Foto on illustratiivne.  Foto: Scanpix/Caro

Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku lastearst Heli Grünbergi sõnul on Eestis üldpediaatri töö väga vajalik, kuid puudulikult esindatud.

Grünberg märkis, et 41% Euroopa riikides on perearstipõhise esmatasandi kõrval ka 2. tasandi pediaatrid üldhaiglates, kelle ülesandeks on sageli esinevate haiguste ravi ja diagnoosimine. Samuti on olemas üldpediaatrid 3. tasandil, kes tegelevad harvaesinevate haiguste ja nende raviga.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee