Mirjam Esperk • 16 veebruar 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maahaigla pediaatril tööd jagub

Lastearsti vastuvõtul. Foto on illustreeriv.  Foto: Panthermedia /Scanpix

Viljandi haigla lasteosakonnas on 3–6 ühekohalist palatit, järgmisel aastal ilmselt lasteosakonda enam ei ole, see saab osaks sisehaigusteosakonnast.

Viljandi haigla lastearst Gerli Mirka rääkis, et nende maakonnas on umbes 9300 last. Haiglas oli eelmisel aastal natuke üle 300 sünnituse, statsionaarseid juhte 200 ringis, ambulatoorsete vastuvõttude osas on juhtude arv umbes 350 juhtu poolaastas.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee