Mirjam Esperk • 10 veebruar 2017 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Einberg: lastearstide süsteem vajab korrastamist

Eesti Lastearstide Seltsi president Ülle Einberg.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Eesti Lastearstide Seltsi president Ülle Einberg sõnab, et perearstireformiga paralleelselt oleks pidanud uuendama ja korrastama teise tasandi pediaatrilist abi, mis on siiani tegemata. Praegu on mõrud viljad juba käes.

Einberg nõustus riigikontrolli eelmise aasta novembris antud hinnanguga, et Eesti laste tervishoiukorraldus vajab kiireid muutusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee