Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Ambos: kilpnääret püütakse tohterdada ka metsarohtude ja nõidusega
PERHi sisehaiguste kliiniku ülemarst, endokrinoloog Anu Ambos
Autor: Erik Prozes
Kilpnäärmehaiguseid esineb naistel rohkem kui meestel ja sagedamini tuleb ette alatalitluse probleeme. Küsimustele vastab PERHi sisehaiguste kliiniku ülemarst, endokrinoloog Anu Ambos.
Kui palju esineb Eesti inimestel kilpnäärmehaiguseid?
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.